Meble biurowe LEDO

Meble biurowe LEDO - Aranżacje mebli

Meble biurowe LEDO - Elementy systemu

Biurka proste

BLE14

LEDO

BLE15

LEDO

Biurka narożne

BLE1L

LEDO

Kontenerki

Szafki najniższe

Szafki niskie

Szafki średnie

Szafki wiszące

Szafki wysokie

Meble biurowe LEDO - Opis

BIURKA I STOŁY

Biurka te można łączyć w dowolne kompozycje. Biurka dostępne są w wersji na kwadratowych nogach, których wysokość można regulować śrubą.
Seria biurek obejmuje dużo różnych wersji blatów.
Wersje prostokątne biurka świetnie sprawdzają się jako stoły konferencyjne.
Regulacje:
Zakres regulacji wysokości: 63-85 cm. Regulacja jest zamaskowana nakładką w kolorze nogi.
Zgodnie z wymogami normy E1 blaty wykonane są z płyty wiórowej laminowanej w szerokiej kolorystyce lub z płyty MDF z wykończeniem fornirowanym, lakierowanym, pokrytym laminatem. Powierzchnie fornirowane są polakierowane.
Konstrukcja stalowa chromowana lub malowana farbą proszkową na dowolny kolor z palety RAL.
fornirowane są polakierowane. Uchwyty: czarne, białe lub aluminiowe.

SZAFY

System szaf to wyjątkowo uniwersalna i bogata kolekcja, z której można tworzyć tysiące indywidualnych rozwiązań do przechowywania.
Szafy dostępne są z tradycyjnymi drzwiami lub bez nich. Kolekcja szaf obejmuje szeroką gamę materiałów i możliwości kolorystycznych oraz bogate wyposażenie dodatkowe.
Opis materiału:
Zgodnie z wymogami normy E1 szafy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej w szerokiej kolorystyce lub z płyty MDF z wykończeniem fornirowanym, lakierowanym , pokrytym laminatem.
Szafy posadowione mogą być na stopkach z regulacją wysokości, na cokołach metalowych, z płyty lub na kółkach w przypadku niskich szafek. Konstrukcja szaf wieńcowa z wieńcami nachodzącymi na drzwi. Korpusy – boki : płyta wiórowa 3-warstwowa spełniająca o grubości 18 mm , pokryta obustronnie melaminą . Klasa higieniczności E1. Boki oklejone PCV 2 mm z czterech stron . Plecy : wpuszczane w boki i wieńce , użytkowe ( w kolorze boków ) z płyty wiórowej 3-warstwowej spełniającej o grubości 8- 18 mm , pokryta obustronnie melaminą lub płyty HDF. Klasa higieniczności E1.
Płaszczyzna pleców cofnięta w stosunku do boków o 10 mm. Wieniec górny i dolny : płyta wiórowa 3-warstwowa o grubości 18- 36 mm , pokryta obustronnie melaminą . Klasa higieniczności E1. Boki oklejone PCV 2 mm z czterech stron. Wieniec dolny wyposażony w 4 stopki zapewniające poziomowanie od wewnątrz szafy w zakresie 0-2 cm, do których mocowany jest alternatywnie cokół wykonany z blachy lub płyty. Korpus montowany za pomocą wysokiej jakości złącz mimośrodowych umożliwiających wymianę uszkodzonego elementu szafy bez konieczności wymiany całego mebla. Dopuszcza się korpus klejony na prasie.
Fronty: wykonane płyta wiórowa 3-warstwowa o grubości 18 mm , pokryta obustronnie melaminą lub z płyt MDF z wykończeniem fornirowanym, lakierowanym . Klasa higieniczności E1. Fronty oklejone z 4 stron PCV – 2mm. Do montażu drzwi należy zastosowane zawiasy puszkowe pozwalające na szybki montaż drzwi bez użycia narzędzi . Gwarantowana wytrzymałość zawiasów – 80 tyś. Cykli ( udokumentowane certyfikatem). Półki mocowane do korpusu systemem zapadkowym , umożliwiającym ich przypadkowe wysunięcie. Regulacja wysokości półek skokowa +/- 32 mm – nie dotyczy półki konstrukcyjnej . Dodatkowo w każdej szafie o wysokości powyżej 20 H 1 półka konstrukcyjna mocowana za pomocą złącz metalowo-plastikowych w celu zwiększenia sztywności korpusu lub klejona razem z korpusem. Półki wykonane są z płyty z płyty wiórowej 3-warstwowej spełniającej o grubości 18 mm -25 mm, pokryta obustronnie melaminą lub metalowe. Klasa higieniczności E1. OKUCIA : Szafa wyposażona w zamek patentowy.

KONTENERY

Kontenery wyposażone są w nóżki z regulacją wysokości lub kółka samonastawne z blokadą. Dostępne są w dwóch różnych wysokościach.
Wysokie szuflady kontenera można zaopatrzyć w dodatkowe elementy boczne, przegródki na korespondencję i ramki na teczki zawieszkowe. Kontenery dostępne są z zamkami oraz metalowymi uchwytami lub bez nich. Szuflady występują na prowadnicach metalowych rolkowych lub teleskopowych.
Zgodnie z wymogami normy E1 kontenery wykonane są z płyty wiórowej laminowanej w szerokiej kolorystyce lub z płyty MDF z wykończeniem fornirowanym, lakierowanym, pokrytym laminatem. Powierzchnie fornirowane są polakierowane.

REGAŁY BIBLIOTECZNE

Regały biblioteczne wyposażone są w półki metalowe lub w półki z płyty. Regały wyposażone są w nóżki z regulacją wysokości. Półki są z możliwością regulacji przestrzeni między nimi.
Zgodnie z wymogami normy E1 regały wykonane są z płyty wiórowej laminowanej w szerokiej kolorystyce lub z płyty MDF z wykończeniem fornirowanym, lakierowanym, pokrytym laminatem. Powierzchnie fornirowane są polakierowane. Półki metalowe malowane są farbą proszkową na dowolny kolor z palety RAL.