O nas

O NAS

Nasza długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam uzyskać duże doświadczenie, a tym samym zapewnić wysoki standard wykonywanych usług w zakresie wyposażenia wnętrz biurowych, bibliotecznych, hotelowych oraz realizacji indywidualnych projektów klienta. Szeroka oferta mebli jaką dysponujemy pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowane przez nas meble stanowią idealne wyposażenie charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz szczególną estetyką i funkcjonalnością co gwarantuje pełną satysfakcję z ich użytkowania.

Działamy od

2012

Co nas wyróżnia?

Dostarczane przez nas wyroby produkowane są z atestowanych komponentów i spełniają wymogi norm polskich i europejskich. Akcesoria zastosowane w meblach (np. prowadnice szuflad, zawiasy puszkowe, zamki, itp.) sprowadzane są od renomowanych producentów, co daje gwarancję niezawodności działania wszystkich mechanizmów.

Wyznacznikiem jakości produktów i usług, które oferujemy jest zaufanie dotychczasowych klientów. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami budowlanymi ciesząc się popularnością i zaufaniem w realizowaniu dużych projektów. Ich opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że firma LEMASZ jest postrzegana jako stabilna, kompetentna i pewna w działaniu. To zobowiązuje nas do nieustannego rozwoju działalności, podnoszenia jakości obsługi i oferowanych usług oraz dbałości o dobry wizerunek.

Zapewniamy transport i profesjonalny serwis montażowy, gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.